post background image

„PASJA” w półfinałach!!!!

W końcu, w końcu, w końcu…
Długo czekaliśmy na taki weekend w wykonaniu naszych drużyn, ale było warto????

Wszystkie drużyny zagrały swoje najlepsze zawody.
Były to ostatnie turnieje ligowe Żaka i Orlika, ale jakże pozytywnie została zakończona runda jesienna 

Żak F2 (2012r.)

Nasza drużyna złożona z zawodników z 2012 rocznika zajmuje ostatecznie 1 miejsce w grupie i melduje się w półfinałach strzelając najwięcej bramek i najmniej tracąc??

Zespół z 2013 rocznika będzie kontynuował swoją przygodę w nowej grupie – gratulujemy ponieważ są to skrzaty i jeszcze niekoniecznie musieli brać udział w rozgrywkach, jednak poradzili sobie świetnie??
Przed nimi dwa lata gry w tej kategorii i liczymy na nich bardzo mocno ??
Życzymy powodzenia 

AP PASJA HAJNÓWKA 1:0 AP PASJA II HAJNÓWKA
AP PASJA HAJNÓWKA 3:0 GRYFIK GRÓDEK
AP PASJA II HAJNÓWKA 5:1 GRYFIK GRÓDEK
AP PASJA II HAJNÓWKA 2:2 MOSIR BIELSK PODLASKI
AP PASJA HAJNÓWKA 1:1 MOSIR BIELSK PODLASKI

https://www.laczynaspilka.pl/…/nizsze-ligi-juniorzy,33911.h…

Żak F1 (2011r.)

Chłopcy z rocznika 2011 przy pomocy kolegów z 2012, a nawet 2013 rocznika w końcu pokazali swoją pełnię możliwości, poprawili skuteczność pod bramką rywala i dzięki temu mogliśmy się cieszyć tego dnia z wielu strzelonych bramek, na uwagę zasługuje fakt, że nie stracili oni tego dnia ani jednej bramki!?
Podczas wszystkich turniejów chłopcy strzelili dotychczas najwięcej bramek ze wszystkich zespołów.
Został ostatni turniej – 20.10, ale w pełni wierzymy w awans??

AP PASJA HAJNÓWKA 2:0 OSIR Hajnówka
AP PASJA HAJNÓWKA 2:0 LZS NAREWKA
AP PASJA HAJNÓWKA 4:0 RUDNIA ZABŁUDÓW
AP PASJA HAJNÓWKA 0:0 KS MICHAŁOWO

https://www.laczynaspilka.pl/…/nizsze-ligi-juniorzy,33903.h…

Orlik E1 (2009r.)

Zawodnicy z rocznika 2009 przy pomocy kolegów z 2010/11 również wyciągnęli wnioski z poprzednich turniejów i na sam koniec pokazali, że jednak potrafią, zachowując spokój do samego końca i osiągając niezły rezultat. Kończą oni rozgrywki na 3 miejscu, meldują się w półfinałach i czeka ich sporo pracy, ponieważ na wiosnę na pewno trafią na wymagających rywali, ale bardzo się z tego cieszymy. Spowoduje to tylko i wyłącznie ich szybszy rozwój??

„Nie staraj się być lepszy od innych, staraj się każdego dnia być lepszym od siebie z dnia poprzedniego” – tego się trzymajmy    

AP PASJA HAJNÓWKA 9:1 PASJA KLEOSIN
AP PASJA HAJNÓWKA 7:0 MAGNAT JUCHNOWIEC KOŚCIELNY
AP PASJA HAJNÓWKA 3:1 AP BRYLANT II BIELSK PODLASKI
✖️AP PASJA HAJNÓWKA 1:3 AP BRYLANT BIELSK PODLASKI

https://www.laczynaspilka.pl/…/nizsze-ligi-juniorzy,33882.h…

Kończymy rundę jesienną z wykonaną pracą minimum – awans we wszystkich kategoriach wiekowych do grup półfinałowych (czekamy na 2011). Dla porównania: rok temu nie udało się to nam w żadnej kategorii. Widać spory rozwój u zawodników, a przede wszystkim Pasję jaką w sobie mają, wkładając dużo pozytywnej energii w każdy trening i turniej, a efekt? Cóż.. Widać chyba gołym okiem

Przed nami teraz wiele turniejów halowych i dalej bawimy się w piłkę nożną. Czekają już na nas nowo postawione cele, podstawowym z nich jest oczywiście awans na wiosnę do finałów, do czego mocno będziemy dążyli 

Zapraszamy wszystkich do zapisów i wspólnej zabawy w sport.

#łączyNasPasja

Opublikowano