post background image

Grały Żaki i Orliki :)

W kategorii Żak F2 na pewno jedna z naszych drużyn awansuje do dalszej grupy. Został ostatni turniej, który odbędzie się 11.10 – piątek o godzinie 16:30, a następnie przejdziemy już na halę.
W ostatnim turnieju wszystkie wyniki były niskie, jak i również nasza skuteczność pod bramką. Mamy jednak wiele czasu na wyciągnięcie wniosków, naukę i poprawę, zanim rozpoczniemy rundę rewanżową 
Cel jakim był awans do dalszej grupy – osiągnięty.

https://www.laczynaspilka.pl/…/nizsze-ligi-juniorzy,33911.h…

W kategorii Orlik E1 graliśmy na turnieju organizowanym przez Brylant Bielsk Podlaski i tu również jak w przypadku młodszych zawodników, cel został niemal osiągnięty, a więc awans do dalszej grupy. Został jeden turniej, w najbliższą sobotę 12.10, organizowany przez ten sam zespół, ale nie mamy najmniejszej wątpliwości, że osiągniemy miejsce premiowane awansem.
Niestety, paradoksalnie im mocniej się chce, tym mniej wychodzi. Wyniki były różne, lecz fragmenty gry bardzo dobre. Chłopcy muszą nauczyć się panować nad emocjami, bo grać w piłkę umieją, a brakuje zimnej krwi, Przed nimi jak i rodzicami sporo pracy przede wszystkim tej mentalnej.

https://www.laczynaspilka.pl/…/nizsze-ligi-juniorzy,33882.h…

fot. Roman Czurak

Opublikowano