logo

Turnieje


22.12.2019- LWY CUP (2011r)

21.12.2019- SPARING FALCON/RUCH (2012/2013r)

19.12.2019- Sparing z AP LEŚNA BIAŁYSTOK (2013r)

15.12.2019- LWY CUP (2013r)

15.12.2019- Sparing z Jagiellonią Białystok (2011/2012/2013r)

14.12.2019- TALENT WARSZAWA CUP (2013r)

14.12.2019- PETRUS ŁAPY CUP (2009r)

08.12.2019- FOOTBALL CAMP (2013r)

08.12.2019- FOOTBALL CAMP (2014r)

05.12.2019- TURNIEJ U PUCHAR PREZESA PZPN (2009r)

01.12.2019- CRESA CUP (2012r.)

28.11.2019- Sparing z RUDNIA ZABŁUDÓW (2009-2013r)

23.11.2019- Sparing z HATTRICK BIAŁYSTOK (2013r)

17.11.2019- CRESA CUP (2009r)

17.11.2019- BAMBINI FCBA (2012/2013r)

17.11.2019- BAMBINI FCBA (2011r)

16.11.2019- CRESA CUP (2011r)

09.11.2019- BAMBINI CUP (2012r)

09.11.2019- BAMBINI CUP (2013r)

30.10.2019- Sparing z BRYLANT BP (2011-2013r)

26.10.2019- KURPIE CUP (2012r)

20.10.2019- FALCON CUP (2013r)

20.10.2019- TURNIEJ LIGOWY HAJNÓWKA (2011r)

13.10.2019- TURNIEJ LIGOWY MICHAŁOWO (2011r)

12.10.2019- TURNIEJ LIGOWY BIELSK PODLASKI(2009r)

11.10.2019- TURNIEJ LIGOWY HAJNÓWKA (2012/2013r)

06.10.2019- TURNIEJ LIGOWY BIELSK PODLASKI (2009r)

05.10.2019- TURNIEJ LIGOWY HAJNÓWKA (2012/2013r)

29.09.2019- TURNIEJ LIGOWY HAJNÓWKA (2009r)

25.09.2019- TURNIEJ LIGOWY NAREWKA (2011r)

21.09.2019- TURNIEJ LIGOWY HAJNÓWKA (2011r)

21.09.2019- TURNIEJ LIGOWY GRÓDEK (2012/2013r)

15.09.2019- TURNIEJ LIGOWY ZABŁUDÓW (2011r)

15.09.2019- TURNIEJ LIGOWY BIELSK PODLASKI (2012/2013r)

14.09.2019- TURNIEJ LIGOWY JUCHNOWIEC (2009r)

08.09.2019- TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA SIEMIATYCZ (2011/2012/2013r)

07.09.2019- TURNIEJ LIGOWY KLEOSIN (2009r)

16-08-21.08.2019- OBÓZ PIŁKARSKI SUWAŁKI 2019r

22.07-26.07.2019- PÓŁKOLONIE SPORTOWE HAJNÓWKA 2019 (2010-2013r)

15.07-19.07.2019- PÓŁKOLONIE SPORTOWE HAJNÓWKA 2019 (2007-2009r)

23.06.2019- OSTROVIA CUP FOOTBALL DREAM PASSION (2009r)

22.06.2019- FIRE AND GAS CUP (2012r)

22.06.2019- MICHAŁOWO CUP (2012/2013r)

16.06.2019- OSTROVIA CUP FOOTBALL DREAM PASSION (2012r)

09.06.2019- TURNIEJ LIGOWY BIAŁYSTOK AT II (2009r)

08.06.2019- TURNIEJ LIGOWY BIAŁYSTOK  AT (2010r)

08.06.2019- TURNIEJ LIGOWY BIAŁYSTOK MOSP (2011r)

01.06.2019- TURNIEJ LIGOWY BIAŁYSTOK TALENT (2011r)

26.05.2019- TURNIEJ JAGIELLONIA BIAŁYSTOK TROPHY (2012r)

26.05.2019- TURNIEJ JAGIELLONIA BIAŁYSTOK TROPHY (2013r)

19.05.2019- TURNIEJ LIGOWY BIAŁYSTOK HATTRICK (2011r)

18.05.2019- TURNIEJ LIGOWY MICHAŁOWO (2010r)

18.05.2019- TURNIEJ LIGOWY HAJNÓWKA (2009r)

12.05.2019- TURNIEJ LIGOWY HAJNÓWKA (20011r)

11.05.2019- TURNIEJ LIGOWY JUCHNOWIEC (2009r)

10.05.2019- TURNIEJ LIGOWY HAJNÓKA (2010r)

06.05-10.05.2019- TURNIEJ POPRAD MUSZYNA CUP (2009r)

04.05.2019- TURNIEJ OSTROVIA CUP FOORBALL DREAM PASSION (2012r)

27.04.2019- TURNIEJ LIGOWY SIEMIATYCZE (2009r)

24.04.2019- TURNIEJ LIGOWY HAJNÓWKA (2010r)

16.04.2019- TURNIEJ PUCHAR TYMBARKU (20011r)

13.04.2019- TURNIEJ FALCON CUP (2012r)

07.04.2019- TURNIEJ BRAZILIAN SOCCER SCHOOL (2013r)

06.04.2019- TURNIEJ AP BIAŁA PODLASKA CUP (2012/2013r)

04.04.2019- SPARING Z MOSIR BIELSK PODLASKI (2012/2013r)

31.03.2019- TURNIEJ FDP OSTROWIA MAZOWIECKA (2012/2013r)

24.03.2019- TURNIEJ BRAŃSK (2009r)

16.03.2019- TURNIEJ AP BIAŁA PODLASKA (2012r)

10.03.2019- TURNIEJ BRAZILIAN SOCCER SCHOOL (2009r)