post background image

Majówka i po majówce..

My się jednak nie przejmujemy, bo przed nami mnóstwo turniejów? gry?i treningów?ale zanim to co w przyszłości, na chwilę cofnijmy się do tego co za nami, czyli turniej w Ostrowii Mazowieckiej organizowany przez FDP, ogrom świetnej rywalizacji przy cudownej pogodzie

W turnieju brali udział:
– Piotr Czurak ?
– Jakub Lasota ?
– Michał Bielawski ?
– Krzysztof Panasiuk ?
– Grzegorz Tiełuszecki ?
– Maksymilian Iwaniuk ?
– Szymon Szpakowicz ?

Bardzo dużo pięknych akcji, rozwój indywidualny każdego z zawodników, co da się zaobserwować z dnia na dzień??
A co jest tego rezultatem
Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny zostaje Maksymilian Iwaniuk??
a Krzysztof Panasiuk?? zostaje nagrodzony jako najlepszy strzelec całego turnieju strzelając łącznie aż 13 bramek! 
Nie jest to przypadek, ponieważ Krzyś na każdym turnieju strzela bardzo dużo bramek i ociera się o nagrody indywidualne
Wyróżnia się swoimi warunkami fizycznymi ale również technicznymi: prowadzeniem piłki dryblingiem techniką uderzeniaNie dziwi więc, że i sam Krzyś uronił łzy ze wzruszenia, ponieważ nic nie przychodzi samo, a stoi za tym ciężka praca? mnóstwo treningów? (często dwa dziennie), turnieje (z rocznikiem 2009, 2010, 2011 i w swoim 2012 – nie opuszcza żadnego), wsparcie rodziców?a co najważniejsze Pasja do piłki nożnej?
My jako trenerzy cieszymy się, że mamy takiego zawodnikastawiając go jako wzór na boisku i poza, nie zapominając przy tym, że jest to nadal dziecko i musi się jeszcze dużo nauczyć – nie tylko podczas gry
Trzymamy kciuki za Krzysia i wszystkich naszych zawodników, których bardzo mocno namawiamy do gry w piłkę nożną dodatkowo – jak najwięcej, poza treningami i cieszymy, że każdy robi codziennie krok w przód
Najbliższy tydzień również obfituje w treningi, turnieje i mecze, więc.. do usłyszenia??

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz video

https://www.facebook.com/footballdreamspassion/videos/387494702091935/

#łączyNasPasja

Opublikowano