post background image

Apel do wszystkich ludzi dobrej woli, którym sport w Hajnówce nie jest obojętny

W imieniu wszystkich naszych:
„Pasjonatów”,
ich rodziców, 
trenerów,
kibiców,
serdecznie prosimy o przekazanie na naszą działalność związaną z promowaniem i rozwojem piłki nożnej dziecięcej w Hajnówce – 1% podatku 

❗️Spożytkujemy te pieniądze kupując sprzęt sportowy, będziemy mogli więcej trenować, rozgrywać mecze towarzyskie, oraz turnieje wewnętrzne i zewnętrzne, rozwijając przy tym skrzydła ??i być może któryś z naszych zawodników, będzie miał szansę wypłynąć na szerokie wody ??

❗️Ułatwi nam to również organizację takich wyjazdów, ponieważ nie jest to mały wydatek dla całej akademii i rodziców ?

❗️Zmniejszy to też koszty wszystkim rodzicom i zawodnikom z Hajnówki, którzy chcą wziąć udział w naszych półkoloniach i obozach (już w wakacje – roczniki 2006-2012r.) z Hajnówki, którzy nie są naszymi zawodnikami, a po prostu lubią piłkę nożną (co bardzo cenimy ??)

❗️Prosimy również o przekazanie tej informacji swoim znajomym, jeżeli ktoś nie ma konkretnego celu związanego z 1% oraz o udostępnienie postu.
Z góry dziękujemy ??

#ŁączyNasPasja ??

https://sportowcydzieciom.pl/fundacja-akademia-pilkarska-pas…

Opublikowano