post background image

Natomiast dzień później (niedziela, 10.02) odbył się turniej dla rocznika 2013 w Suwałkach!

Mimo, że to kawał drogi, wiedzieliśmy, że zabawa na turnieju będzie ogromna i znaleźliśmy chętnych na daleki wyjazd, mimo tak młodego wieku dzieci, które marudziły tylko w jedną stronę, ponieważ wracając, nie zdążyliśmy wyjechać z miasta, a wszyscy już spali ✔️✔️

Skład:
1. Gabryś Ignatowicz 
2. Jasio Ignatowicz 
3. Piotruś Czurak 
4. Miszka Bielawski 
5. Antoś Jarmocik 
6. Eryk Cwityński 
7. Szymonek Szpakowicz 

Turniej organizowany był dla rocznika 2012 i 2013. Grając jednocześnie na dwóch boiskach, otoczonymi bandami, a rodzice siedzący na trybunach mieli niezłą ucztę,???
Również rodzice i zawodnicy, którzy z nami nie udali się w piłkarską podróż? mogli obserwować nasze zmagania, ponieważ wszystko było transmitowane online?? a zapisaną transmisję można obejrzeć pod tym linkiem:
https://www.youtube.com/watch…

W naszej grupie mierzyliśmy się z takimi zespołami jak:
– Wigry Suwałki II ?
– APN Hattrick Białystok ?
– Sparta Augustów ?

Oglądając naszych małych bohaterów w grze, widzieliśmy sporo pięknych akcji, które kończyły się bramkami, a było ich naprawdę mnóstwo ??
Bramki w grupie strzelali:
– Antek ⚽️
– Szymon⚽️⚽️
– Gabryś ⚽️⚽️⚽️
– Michał ⚽️⚽️⚽️
– Jasio ⚽️⚽️⚽️⚽️

W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja końcowa,?? a my dzięki tym meczom, wyszliśmy z grupy jako najlepsza drużyna,?? a w teoretycznym półfinale zmierzyliśmy się z trzecią drużyną z Suwałk i był to najbardziej emocjonujący nasz pojedynek w tym turnieju, ??ponieważ przegrywając 0:2, doprowadziliśmy do remisu, (bramki: Michałek, Gabryś) a w dogrywce (pojedynek 1v1) do zwycięstwa doprowadził nas nie kto inny jak błyszczący tego dnia (i nie tylko) niezawodny Gabryś 

W teoretycznym finale natomiast wypadło nam grać poraz kolejny przeciwko drużynie z Suwałk i tym razem musieliśmy uznać wyższość gospodarzów ??

Wszyscy dostali dyplom, cała drużyna puchar, a nagrodą za najlepszego dryblera nagrodzono: Gabrysia Ignatowicza 
Warto wspomnieć, że jest to kolejny turniej, na którym przywodcą naszych zawodników był bramkarz Piotruś Czurak!  

Jako Trenerzy dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie i kawał drogi jaki musieli przebyć, za cały dzień emocji, radości, uśmiechu, a także rodzicom ponieważ tego dnia transport nie był zorganizowany, a mimo tego byli z nami przez cały dzień wspierając swoje pociechy?? i jesteśmy pewni, że ten turniej zostanie u nas wszystkich na długo w pamięci! 

Już za tydzień czeka na nas turniej w Choroszczy dla rocznika 2013 (sobota) i 2012 (niedziela). Mamy nadzieję, że będzie na ten wyjazd jak najwięcej chętnych, a gra naszych małych piłkarzy znowu dostarczy niezapomnianych wrażeń! ????
Do usłyszenia!

P.s. Więcej zdjęć z turnieju w albumie !
zdj. Nina Ignatowicz, Grzegorz Szpakowicz

#ŁączyNasPasja

Opublikowano