post background image

Wymarzony debiut na turnieju w Sokółce najmłodszych Pasjonatów

Z różnych przyczyn, nie udało nam się w sobotę zawitać do Sokółki na turniej rocznika 2012 (wielka szkoda), natomiast już dzień później ich młodsi o rok koledzy – urodzeni w 2013 roku, dali prawdziwy popis i pokazali swój potencjał ??✔️✔️

Mimo tego, że kilku naszych zawodników się rozchorowało   i nie mogli być z nami w tym dniu, reszta zawodników spisała się dosłownie „na medal” i rozegraliśmy 4 mecze, aż po 15 minut ❗️❗️ strzelając rywalom 12 bramek i tracąc przy tym tylko jedną!

Wigry Suwałki 0:1 AP „PASJA” Hajnówka
AS FALCON Sokółka I 0:5 AP „PASJA” Hajnówka
AS FALCON Sokółka II 0:4 AP „PASJA” Hajnówka
Akademia Malucha 1:2 AP „PASJA” Hajnówka

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że ani wyniki to nie wszystko, ani rozegranie jednego dobrego turnieju nie świadczy o tym, że wychowamy piłkarzy.
Natomiast wiemy, że dzieci wszędzie rodzą się takie same, nie ma podziału na lepsze i gorsze⚠️⚠️
Również u nas w Hajnówce są utalentowane dzieciaki, które lubią grać w piłkę i dla których trzeba zrobić wszystko co w naszej mocy, aby stworzyć warunki do uprawiania tej dyscypliny,?? po pierwsze i najważniejsze: aby piłka nożna stała się ich Pasją??, a po drugie, żeby mogli często i wytrwale trenować ?Wierzymy, że z pomocą rodziców zdołamy tego dokonać.
Dziękujemy zawodnikom, za ogromne emocje,✔️ piękne gole,⚽️ ładne akcje w ataku i obronie,?? a przede wszystkim za zaangażowanie i ambicję??
Jesteście wielcy! ????
Już za tydzień z równie wielkimi chęciami na rozegranie fantastycznych meczów, zawitamy do Suwałk, przyjaznego dla nas miejsca??
Do usłyszenia! 

#ŁączyNasPasja

Opublikowano