post background image

ŁĄCZY NAS PASJA !

Grały nasze Żaczki ⚠️??✔️

W przed ostatni weekend października, pożegnaliśmy się z turniejami na boisku na dłuższy okres 
Nie ukrywamy, że jest nam niezmiernie miło z powodu występu naszych wspaniałych zawodników 
Zarówno Żak F1 (2010 i 2011r), jak i F2 (2011, 2012r) świetnie sobie poradził  ??
Nasz starszy Żak, grając przy jeszcze pięknej pogodzie zgromadził w tym turnieju trzy remisy, przegrywając tylko jeden mecz, nieznacznie z drużyną z Bielska (0:1), natomiast młodszy Żak, to eksplozja radości rodziców, zawodników i oczywiście trenerów z powodu pierwszej wygranej i to w jakim stylu ???
Zwyciężyliśmy MOSP Białystok (na zdjęciu zółto-czerwoni), a z ich drugą drużyną zremisowaliśmy. Ulegliśmy natomiast nieznacznie Gryfikowi Gródek.
Jednak wynik sportowy to tylko wisienka na torcie i jest to jedynie dodatek, który zawsze cieszy ??
Należy oczywiście pamiętać o tym, iż w każdym turnieju rywalizując z innymi drużynami byliśmy cały czas o rok lub więcej młodsi, wrzuciliśmy ich do głębokiej wody, jednak jesteśmy pewni, że dzięki temu nauczą się doskonale pływać?
Najważniejsze jest dla nas, że każdy zawodnik z osobna podnosi umiejętności indywidualne, jeden szybciej drugi wolniej, jednak cały czas stawiają oni małe kroczki w prawidłowym kierunku i staramy sie każdemu z osobna pomóc na tyle, na ile się tylko da! ??

Najbardziej cieszy rozwój naszych zawodników, którzy przez kilka miesięcy ZABAWY z nami na treningach, podnieśli swój poziom piłkarski w niesamowity sposób, a co najważniejsze z uśmiechem na twarzy?? są bardziej otwarci, komunikatywni, przyjacielscy, współpracują ze sobą i nieraz sami rozwiązują konflikty, które oczywiście również się zdarzają⚠️
Umieją rozmawiać o swoich problemach boiskowych i nie tylko, a my jako trenerzy, każdy z osobna i wspólnie jesteśmy dla nich wsparciem, autorytetem, ale przede wszystkim przyjacielem, który pokaże im prawidłową drogę w tej dyscyplinie sportu,
jesteśmy z tego dumni! ????

Staramy się nauczyć naszych zawodników znosić w poprawny sposób porażki, pokonywać trudności, uczymy zasad fair-play i oddania serduszka dla tej cudownej dyscypliny??
Nie zostało nam nic innego jak z radością uczyć się nowych rzeczy na treningach i czekać na kolejne turnieje, na kolejne fale radości i tylko obserwować jak rozwijają się nasi młodzi PASJONACI????
Z tego miejsca dziękujemy również wszystkim rodzicom, którzy mocniej angażują się w życie naszej szkółki, pomagają i chcą dodać jakąś cegiełkę od siebie, oraz pamiętają, że gramy w jednej drużynie
Zapraszamy również wszystkich do współpracy, proszę pamiętać, że wszystkie dzieci nasze są! To ich radość i uśmiech przy wykonywaniu prostych czynności powoduje, że robi sie cieplej na sercu♥️♥️

Informujemy również, że nabór cały czas trwa! Dzieci urodzone w 2009-2013r serdecznie zapraszamy do zabawy w piłkę nożną!    

Zawodników naszej szkółki i ich rodziców zapraszamy do odwiedzin naszego dziennika elektronicznego,(www.protrainup3.com) w którym są wszystkie informacje tj. kiedy, o której i gdzie treningi, turnieje, możemy sprawdzić frekwencję na treningach, składki, termin ważności badań i wyniki testów, które zawodnicy wykonali! ??
Wszystkich chętnych dołączeniem do naszej Akademii zapraszamy natomiast do odwiedzin naszej witryny, gdzie są wszystkie niezbędne informacje do kontaktu z nami:
www.pasja-hajnowka.pl

W kolejnych postach fotorelacja z turniejów i treningów!
DO USŁYSZENIA !  ?

Opublikowano