post background image

TALENCIAK CUP

?⚽️TALENCIAK CUP (11.01) – ROCZNIK 2013 ?⚽️
?⚽️TALENCIAK CUP (12.01) – ROCZNIK 2011 ?⚽️

Rocznik 2013:

?APN HATTRICK?AP TALENT BIAŁYSTOK? RONA EŁK, FOOTBALL CAMP?AKADEMIA MALUCHA?KORONA OSTROŁĘKA?RUDNIA ZABŁUDÓW?AKADEMIA SPORTU „ORŁY” MICHAŁOWO?

?‼️Kolejny turniej, kolejne emocje, uśmiechy i przede wszystkim mnóstwo zabawy i frajdy z powodu strzelonych bramek ‼️?

?Cały turniej rozgrywany był bez klasyfikacji końcowej, jednak chłopcy byli wyśmienici, a każdy indywidualnie poza strzeleniem wielu bramek spisywał się rewelacyjnie: 7 zwycięstw i 2 porażki to bilans drużynowy – Szymi, Kubuś, Antoś, Czaro, Michałek, Maro, Kubuś, Oli – Brawo Wy ?

⚽️Dziękujemy wszystkim zespołom za wspaniały dzień pełen wrażeń i do zobaczenia na kolejnych turniejach⚽️

—————————————————————————–

Rocznik 2011:

Grupa A:
– AP Talent Białystok
– Junior Ełk
– Pasja Hajnówka
– Elite Łomża

Grupa B:
– Orzeł Kolno
– AP Talent Białystok II
– Akademia Malucha
– Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej

Już od samego początku było wiadome, że będzie to dobry sprawdzian dla naszych zawodników 
??Trafiliśmy do silnej grupy, a świadczy o tym fakt, że dwie drużyny z naszej grupy zajęły dwa pierwsze miejsca w całym turnieju?? i mimo, że pierwszy mecz przegraliśmy wysoko z gospodarzem, a można to tłumaczyć, że chłopcy pierwszy raz grali po długiej przerwie i w nowym dla siebie miejscu, to w drugim meczu pokazujemy co potrafimy i wysoko pokonujemy Elite Łomża 4:1, którzy ostatecznie zajmują w całym turnieju szóstą pozycję?
‼️Natomiast największy niedosyt odczuwamy po ostatnim meczu w grupie z Junior Ełk, marnując wiele stuprocentowych sytuacji‼️
Gdyby tylko celowniki tego dnia były lepiej nastawione, wyszlibyśmy z grupy z drugiego miejsca i gralibyśmy o miejsca 1-4, a obraz całego turnieju byłby zupełnie inny. Nie ma co gdybac, bo tak się jednak nie stało, a kolejni rywale obnażali nasze słabe punkty w defensywie. W walce o miejsca 5-8 przegraliśmy z Akademią Malucha w dwumeczu 6:3, a w meczu o 7 miejsce ponownie naszą zmorą był błąd w obronie i ostatecznie przegrywamy ten mecz z AP Talent Białystok II: 1-0.
Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został: Gabriel Surel – gratulujemy 
??Ostatecznie rocznik 2011 zajmuje ósme miejsce na turnieju.
Mimo wszystko, była to świetna zabawa, dobra dawka gry na odpowiednim poziomie, a dodatkowo w przerwie mogliśmy podziwiać pokaz wysokich umiejętności tancerzy z Akademii Tańca Szał??

‼️Przed nami jednak wiele dobrego: kolejne turnieje dla roczników 2009, 2011, 2012, 2013, a już w ferie kolejny turnus półkoloni?

?Sprawdzajcie naszą zakładką z turniejami i w dowolnej chwili powróćcie do tamtych wspaniałych momentów?
https://pasja-hajnowka.pl//test//turnieje/

zdj. Artur Sidz, Anna Lasota, AP Talent Białystok

#łączyNasPasja

Opublikowano