post background image

‼️⚽️Poprowadzić „Jagę” do zwycięstwa⚽️‼️

?Niemal 100 osób z „Pasji” jedzie dopingować (i nie tylko….  ) w miejmy nadzieję ciepłe, niedzielne południe ?

?Jest nam niezmiernie miło poinformować, że także i My, czyli przede wszystkim zawodnicy i ich bliscy, ale również trenerzy i znajomi, będziemy obecni na najbliższym meczu Jagielloni Białystok, której rywalem będzie Arka Gdynia?

?Będzie to ogromne przeżycie dla naszych zawodników, gdyż wielu z nich poraz pierwszy będzie na żywo oglądała występ Żółto-Czerwonych?

??Najważniejszą jednak informacją jest to, że nasi zawodnicy będą mieli okazję wyprowadzić na ten mecz piłkarzy Jagielloni oraz Arki Gdynia – prawie 30 naszych zawodników dostąpi tego zaszczytu. Jest to nagroda za ich ogromną „Pasję” włożoną w codzienny związek z piłką nożną??

??Jesteśmy pewni, że zmotywuje to ich do kolejnych godzin spędzonych z piłką i dalszych starań o swoje marzenia, że kiedyś to oni będą tam rozgrywać swoje piłkarskie pojedynki??

#ŁączyNasPasja

Opublikowano