post background image

⚽⚽Turnieje rocznika 2012 i 2013⚽⚽

Jagiellonia Białystok, Talent Białystok, Junior Białystok, Junior Ełk, Falcon Sokółka, FCBA, Leśna Białystok, Orzeł Siemiatycze, Akademia Malucha – łącznie 24 zespoły wzięły udział w dwóch turniejach tego dnia ??

Bambini Cup – organizowany przez Akademię Malucha ??
Od godziny 09:00 do 13:00 rywalizowali ze sobą chłopcy ze starszego rocznika, natomiast od 13:00 do 17:00 młodsi zawodnicy.
Dobra organizacja i dużo minut do rozegrania, to coś co charakteryzowało ten turniej ??Grając w formule 3 zawodników + bramkarz gra była intensywna i na pewno wyjdzie to każdemu na ogromny plus.
Mecze odbywały się przy muzyce, braku podpowiedzi ze strony trenerów i rodziców – kibiców, co spowodowało, że zawodnicy byli skupieni tylko i wyłącznie na grze – oby więcej takich turniejów ??

Szczególna pochwała dla pierwszego zespołu z 2013 rocznika, który wygrał wszystkie swoje mecze? strzelił mnóstwo bramek?, a dodatkowa zasługa po ich stronie, ponieważ grali bez przerwy i możliwości odpoczynku – przyczyną nieobecność dwóch osób – z powodu choroby??, a mimo wszystko potrafili wygrać z każdym rywalem, mając wymagających przeciwników:

Grupa A:
– Pasja Hajnówka I ?
– Jagiellonia Białystok?
– Orzeł Siemiatycze?
– Akademia Malucha – czerwoni ?
– FCBA?
– Leśna Białystok?

Grupa B:

– Pasja Hajnówka II ?
– Jagiellonia Białystok II ?
– FCBA II ?
– Junior Ełk?
– Akademia Malucha – pomarańczowi?
– Akademia Malucha – zieloni?

Rocznik 2012:

Grupa B:
– PASJA Hajnówka
– AP Talent Białystok?
– FCBA?
– AP Junior II?
– Akademia Malucha – pomaranczowi?
– Akademia Malucha – zieloni?

Grupa A:
– Junior Białystok?
– Talent Białystok ?
– Leśna Białystok?
– Akademia Malucha – Czerwoni?
– Falcon Sokółka?
– ORZEŁ Siemiatycze?

Cieszy fakt, że mimo iż tego dnia nie było zakazu (   ) wyjazdu rodziców na turniej, a mimo to potrafili wyprawić oni swoje pociechy w podróż, oby tak dalej! ??

zdj. Akademia Malucha

#łączyNasPasja

Opublikowano