post background image

Turnieje ligowe Orlików i Żaków organizowane przez Podlaski ZPN

Turnieje ligowe Orlików i Żaków organizowane przez Podlaski ZPN

?Żak F2 (2012) – 1 i 3 miejsce w grupie?

??Nasi najmłodsi zawodnicy z rocznika 2012 (Pasja I Hajnówka) i 2013 (Pasja II Hajnówka) udali się w niedzielę (15.09) do Bielska Podlaskiego na turniej organizowany przez tamtejszy MOSIR.??
Nasi zawodnicy z rocznika 2012 byli tego dnia bezkonkurencyjni i odnieśli komplet zwycięstw, zajmują więc pierwsze miejsce, a drugi zespół dzielnie zbiera doświadczenie i zajmuje aktualnie trzecie miejsce.
Następny turniej nasi młodsi Żacy rozegrają w Gródku 21.09 lub 22.09??

https://www.laczynaspilka.pl/…/nizsze-ligi-juniorzy,33911.h…

?Żak F1 (2011) – 1 miejsce w grupie?

Nasi zawodnicy z rocznika 2011 wybrali się w niedzielę (15.09) do Zabłudowa. Pięć drużyn rywalizowało ze sobą, a zawodnicy jak i rodzice mogli przeżyć prawdziwy rollercoaster.
Pierwszy mecz zawodnicy z rocznika 2011 – uzupełnieni zawodnikami z 2012 i 2013 rocznika zaczęli nerwowo i przegrywaliśmy z Osir’em Hajnówka 0:2, jednak z czasem zepchnęliśmy rywala do defensywy czego efektem były dwie strzelone bramki. Były okazje i niewiele brakowało, abyśmy ten mecz wygrali ??
Drugi mecz to pewne zwycięstwo z Narewką.
W kolejnym spotkaniu zmierzyliśmy się z KS Michałowo. Początkowo przegrywaliśmy 0:1, jednak wyszliśmy na prowadzenie 2:1 i znowu zepchnęliśmy rywala na własną połowę. Niestety, w ostatniej minucie meczu rywale wyprowadzili kontrę, która zakończyła się bramką i ten mecz również zremisowaliśmy 
W ostatnim meczu pewnie wygralismy z Rudnią Zabłudów – choć tutaj też przegrywaliśmy i to 0:2. Przyzwyczajeni do odrabiania strat wygraliśmy mecz 4:2, a ostatnią bramkę strzelił zawodnik z 2013 rocznika! BRAWO! ??
Następny turniej starsi Żacy rozegrają 22.09 w Hajnówce – organizator OSIR.

https://www.laczynaspilka.pl/…/nizsze-ligi-juniorzy,33903.h…

⚽️Orlik (2009) – 4 miejsce w grupie⚽️

Nasi Orlicy są już po dwóch turniejach. Rozpoczęli bardzo dobrze, bo w pierwszym turnieju wygrali 3 mecze,? a jeden przegrali? To dawało drugie miejsce tuż i nadzieję na rewanż tydzień później. Niestety jeden z naszych zawodników nie był uprawniony do gry, a co za tym idzie wszystkie wyniki z pierwszego turnieju oddaliśmy walkowerem.

Tydzień później odnieśliśmy 2 zwycięstwa i dwie porażki z drużynami z Bielska i niestety oddalamy się od pierwszych dwóch lokat, natomiast awans uzyskują trzy drużyny i wydaje się, że wyjście z grupy nie jest w żaden sposób zagrożone. Trzymamy jednak kciuki za naszych Orlików, bo w sporcie wszystko jest możliwe.
Następny turniej odbędzie się 29 września w Hajnówce – wszystkich serdecznie zapraszamy 

https://www.laczynaspilka.pl/…/nizsze-ligi-juniorzy,33882.h…

??Zawodnicy poraz pierwszy wystąpili w strojach ufundowanych przez zakład mebli FORTE. Dziękujemy serdecznie za pomoc i zapraszamy wszystkich do wsparcia młodych piłkarzy ??

#ŁączyNasPasja

Opublikowano