post background image

„Pasjonujący” marzec rocznika 2012 i 2013 i koniec zimy

Marzec okazał się dla zawodników naszej Akademii urodzonych w roku 2012 i 2013 miesiącem, w którym mieli okazję gościć w różnych odległych miejscach, aby wzbogacić swoje doświadczenie grając w piłkę nożną turniejach piłki nożnej. Nasze skrzaty najpierw udały się do Białej Podlaskiej, odpowiadając na zaproszenie tamtejszego „AP TOP 54″. W środku tygodnia oczywiście szlifowanie umiejętności na treningach, a na jednym z nich odwiedził nas Mosir Bielsk Podlaski i mieliśmy okazję zagrać sparing rocznikami 2012 i 2013, w którym padło mnóstwo bramek i ujrzelismy dużo świetnych akcji.
I juz dwa dni pozniej pojechaliśmy pod Ostrów Mazowiecką, a dokładniej do małej miejscowości – Wąsewo, w której był organizowany turniej przez Football Dreams Passion. Były to dalekie wyjazdy, jednak nasi zawodnicy bardzo lubią grać w piłkę i dlatego w ostatnią niedzielę miesiąca udalo nam się jeszcze pojechać nieco bliżej, bo do Białegostoku na halę zwycięstwa. Tam z kolei rozegraliśmy turniej na hali, która jest otoczona bandami. Świetne doświadczenie, które na pewno zostanie w pamieci naszych zawodników.

Reprezentowaliśmy nasze miasto ” Hajnówka” mierząc się z takimi drużynami jak:
Jagiellonia Białystok? AP Talent Białystok? MŁKS Łomza? MOSP Białystok? SEMP Pogoń Siedlce? KKS Orzeł Siemiatycze? MKP Pogoń Siedlce? KS Cresa Siemiatycze? UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski, Hatrick Białystok I i II? Junior Białystok I i II? Olimpia Zambrów I i II?Fdp Ostrów Mazowiecka? Waleczni Olszewo-Borki? Mlode Orły Pułtusk? Apn Ostrołęka I i II? Luks Czerwin? Brazylian Soccer School Białystok? Włókniarz Białystok? Korona Dobrzyniewo duże? AP Sukces Białystok?

Zawodnicy, którzy brali udział w turniejach: Krzysztof Panasiuk? Piotr Czurak? Jakub Lasota? Gabriel Ignatowicz? Jan Ignatowicz? Mikołaj Wołkowycki? Grzegorz Tiełuszecki? Michał Siemieniuk? Szymon Szpakowicz?Hubert Bogdanowicz?
Oprócz medali, dyplomów, pucharow ważniejsza była wspólna integracja i zabawa tych chłopców, nauka nowych zasad i elementów gry 

Każdy z zawodników zebrał mnóstwo doświadczenia, a na dodatkowe wyróżnienie zasługuje Krzysztof Panasiuk, który na jednym z turniejów do samego końca walczył o statuetkę dla najlepszego strzelca turnieju, zdobywając aż 15 bramek????
Niestety dla Krzysia, zawodnik występujący na codzień w Juniorze Białystok, wyprzedził go w ostatnim meczu pozbawiając go tej nagrody. Dla niego to jednak dodatkowy bodziec do jeszcze ciezszego treningu. Jednak dla nas trenerów zwycięzcami sa wszyscy, którzy na każdym treningu starają się i angażują w stu procentach

Dziękujemy i jednocześnie cieszymy się, ze rodzice wspierają swoje pociechy, nie boją się puszczać ich samych w takie wyprawy, a oni dzieki temu rozwijają się w ekspresowym tempie i szlifuja to co mają w sobie najlepsze – Pasję!
Oczywiście rodzice również sa często obecni na turniejach i dziękujemy za kulturalny doping i wsparcie??

A my zamykamy cudowny okres zimowy, mając nadzieję, że wiosną i lato będą jeszcze bardziej obfitowały w treningi, mecze towarzyskie i turnieje ??
Od kwietnia wychodzimy trenować na podwórku, by 13.04 w Sokółce rozegrać kolejny turniej dla tego rocznika, a za dwa kolejne tygodnie zacząć rozgrywki ligowe organizowane przez Podlaski ZPN.

A już pod koniec maja wielki turniej „Białystok Trophy” który zostanie rozegrany na stadionie Jagielloni??? będzie to niezwykle wydarzenie w życiu naszych zawodników. Wystapimy tam w rocznikach 2012 i 2013

Przypominamy, że nabór do roczników 2009 – 2013 trwa u nas cały rok, a pierwszy miesiąc jest gratis!

Do usłyszenia.
#łączynasPasja

Zdj. Nina Ignatowicz

Opublikowano