post background image

Turniej organizowany przez Pionier Brańsk

W niedzielę 24 marca wzięliśmy udział w turnieju organizowanym przez Pionier Brańsk 

Wystąpiło w nim 7 drużyn:
– Brylant Bielsk Podlaski
– Korona Dobrzyniewo
– MOSP Białystok
– Pasja Hajnówka
– Pionier Brańsk
– UKS Perlejewo
– Pro Salutem Białystok,
graliśmy systemem każdy z każdym, a na zakończenie turnieju wybierany był najlepszy zawodnik każdej drużyny, oraz najlepszy strzelec, bramkarz i zawodnik turnieju.

Co prawda już drugi tydzień trenujemy na podwórku, ale każdy turniej jest okazją do zdrowej rywalizacji, do rozegrania dodatkowych minut oraz do wspólnej integracji, nie mogliśmy zatem odmówić przyjazdu również do Brańska.

Nasza drużyna w końcowej klasyfikacji zajęła 2 miejsce, co uważamy oczywiście za dobry wynik. Poniżej wyniki z każdą z drużyn:
AP „Pasja” Hajnówka 2:2 Brylant Bielsk Podlaski
AP „Pasja” Hajnówka 1:1 Korona Dobrzyniewo
AP „Pasja” Hajnówka 1:0 MOSP Białystok
AP „Pasja” Hajnówka 4:1 Pionier Brańsk
AP „Pasja” Hajnówka 2:0 UKS Perlejewo
AP „Pasja” Hajnówka 4:2 Pro Salutem Białystok

Na wyróżnienie zasługuje fakt, że na 30 sekund przed końcem spotkania ze zwycięzcą turnieju – „Brylantem” Bielsk Podlaski, który jest mistrzem województwa w roczniku 2009. Prowadziliśmy w meczu, jednak gapiostwo i zbytnia radość pozwoliła przeciwnej drużynie na szybkie strzelenie bramki i wyrównanie stanu meczu, co spowodowało, że mecz skończył się remisem. Na nic by się zdało nawet zwycięstwo, gdyż nieoczekiwanie zremisowaliśmy z Koroną Dobrzyniewo i nawet potencjalnie zwycięstwo nie pozwoliłoby zająć pierwszego miejsca w całym turnieju, jednak to na pewno miły akcent. Wychodzimy na dwór i z uśmiechem na ustach bierzemy się do pracy, aby nasza „Pasja” do piłki nożnej ciągle rosła i czekamy na turnieje, które będą odbywały się już wyłącznie na podwórku, włącznie z turniejami ligowymi.

Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został wybrany Marcin Gutowski, zaś najlepszym zawodnikiem całego turnieju okazał się nasz zawodnik Gabriel Siemieniuk – gratulujemy im jak i całej drużynie dobrego występu, dziękujemy dla Pana Romana Czuraka za prowadzenie drużyny tego dnia, rodzicom za doping i zdjęcia 

zdj. Władysław Trusiewicz, Michał Kondratiuk

#ŁączyNasPasja

Opublikowano