post background image

Turniej w Łapach 09.12.2018 (2012r – Żaki)

Drugie miejsce na turnieju w Białej Podlasce to tylko część dobrych wiadomości z ostatniego weekendu ??⚠️⚠️

Na pierwszy turniej w swoim rocznikupojechali nasi chłopcy urodzeni w 2012 roku ??
CO TO BYŁY ZA EMOCJE!! ⚡️⚡️⚡️⚡️

Uczestniczyliśmy w turnieju organizowanym przez MKS POGOŃ ŁAPY, a naszą szkółkę reprezentowali:

1. Czurak Piotr
2. Tiełuszecki Grzegorz
3. Borowicz Adam
4. Wołkowycki Mikołaj
5. Panasiuk Krzysztof
6. Siemieniuk Michał
7. Bielawski Michał

Graliśmy systemem 3 zawodników + 1 bramkarz, nie prowadzono klasyfikacji miejsc, wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharami, a zawodnicy medalami! ???
Rozegraliśmy 8 meczów po 12 minut, co daje ogromną dawkę rozegranych minut – ukłony w stronę organizatorów????
Brawa również sędziom, za nieustanną pomoc zawodnikom, dla których był to w większości pierwszy turniej w życiu ????

Jesteśmy bardzo dumni z tego co zaprezentowali nasi zawodnicy pod względem indywidualnym i zespołowym! ??
Objawieniem naszego zespołu został Piotr Czurak, który pokazał się ze świetnej strony broniąc niczym zawodowy bramkarz,
niejednokrotnie ratując zespół przed utratą goli,⚠️⚠️ a na bardzo wielką pochwałę zasługuje to, że wznawiając grę od bramki, ani razu jej nie wybił, a szukał podań do kolegów i ich większość była bardzo dokładna??

Natomiast prawdziwym MVP zespołu i przywódcą naszego zespołu był Krzysztof Panasiuk, który prawdopodobnie przewyższał większość zawodników swoim przygotowaniem technicznym i motorycznym, a to jaki drzemie w nim potencjał widać również po jego statystykach,?? na turnieju spośród strzelonych 13 bramek naszego zespołu Krzyś strzelił aż 12! ??

W wirtualnej tabeli zostaliśmy sklasyfikowani na 4 miejscu w całym turnieju, natomiast jedna bramka dzieliła nas od tego, aby zająć najniższe miejsce na podium,(więcej informacji – https://mkspogonlapy.pl/turniej-skrzatow-o-puchar-burmistr…/)
co oczywiście jest najmniej ważne, jednak pokazuje jaki potencjał ma ta drużyna, po kilku miesiącach treningów i w którym miejscu jesteśmy, oraz nad czym musimy jeszcze mooocno popracować!
Najbardziej jednak cieszy pokora zawodników to jak chcą się poprawiać z treningu na trening, to że biorą do siebie każdą wskazówkę i próbują poprawiać i eliminowac własne błędy,
ale przede wszystkim ich wieeeeeelka PAAAASJA do piłki nożnej – dla większości nie ma nic świętszego niż trening lub turniej ????
Czekamy z niecierpliwością na kolejny turniej, a być może już w najbliższą sobotę uda nam sie rozegrać sparing z Brylantem Bielsk Podlaski, co będzie stanowiło kolejną wielką naukę dla tych zawodniów!
Do usłyszenia!  

#ŁaczyNasPasja

Opublikowano