post background image

Turnieje, turnieje (Orlicy – 2009r.)

Na rozgrzewkę nasi Orlicy, pojechali do Siemiatycz (25.11) rozegrali tam 7 spotkań, każde po 12 minut, a więc gry było naprawdę sporo! ????
Co prawda, ani styl (jedna wygrana i dwa remisy) ani miejsce zajęte (8) nie zachwycało,? czuliśmy, że były to drużyny lepsze od nas,? jednak bywały i mecze, które mogliśmy wygrać,? a graliśmy tam z takimi drużynami jak:
Brylant Bielsk Podlaski, Orzeł Siemiatycze, Top54 Biała Podlaska, Dezerter Siedlce, Jutrzenka Cegłów, Semp Pogoń Sieldce, Ruch Wysokie Mazowieckie,

Natomiast już tydzień później (02.12) było o niebo lepiej????
Stanęliśmy na najniższym stopniu podium (3 miejsce),??⚠️⚠️ gra wyglądała składniej i widać było większą pewność w grze naszych zawodników, na dodatek nagrodę dla najlepszego zawodnika całego turnieju zgarnął Gabriel Siemieniuk! Serdecznie gratulujemy????
Mierzyliśmy się z drużynami takimi jak:
Brylant Bielsk Podlaski, Akademia Techniki, Junior I Białystok, Junior II Białystok, Korona Dobrzyniewo, Rudnia I Zabłudów, Rudnia II Zabłudów.

Wszystkim zespołom dziękujemy za zebrane doświadczenie, a już w najbliższą sobotę (08.12) czeka nas wyjazd na turniej do Białej Podlaskiej! ⚽️?⚽️?
Duża porcja minut do rozegrania, oczywiście życzymy powodzenia i udanej zabawy ??

ŁĄCZY NAS – PASJA !! ⚡️⚡️

Opublikowano