post background image

OBÓZ SPORTOWY – SUWAŁKI 2018

⚽OBÓZ, OBÓZ I PO OBOZIE…. 

Nasi najstarsi pasjonaci, a mianowicie dzieci z rocznika 2009r. ukończyły już swój obóz
Dla niektórych był to pierwszy obóz w życiu, jednak część naszych zawodników, była z nami na obozie już rok temu??
Uczyliśmy się nowych rzeczy, doskonaliliśmy poznane już wcześniej elementy techniki i taktyki, natomiast nie tylko praca na boisku była bardzo ważna.

Na boisku trenowaliśmy dwa razy dziennie, a jednostki treningowe trwały minimum półtorej godziny, a maksimum dwie i pół. Łączyliśmy trening z dobrą zabawą, której nie brakło również poza boiskiem!??

  • Kino
  • Aqua Park
  • Spotkanie i udział w dyskusji z:

– policją

– strażą graniczną

– sanepidem

  • Wspolne zwiedzanie Suwałk
  • ⏭Obserwacja meczu Wigry Suwałki – Stomil Olsztyn (Fortuna I Liga) 
  • i wiele innych… 😉

Mieliśmy również gry kontrolne z lokalną drużyną Wigier Suwałki, jedno spotkanie zakończyło się wynikiem 10:8 na naszą korzyść, w drugim musieliśmy uznać wyższość rywala, którzy pokonali nas identycznym wynikiem, a w trzecim meczu znów przechyliliśmy szalę zwycięstwa na naszą korzyść wynikiem…. tak – 10:8 🙂 Jesteśmy zadowoleni z każdej osoby, każdy rozwinął się pod względem motorycznym, technicznym, taktycznym, ale przede wszystkim cieszy nas, że najszybciej były przyswajane zasady, które wprowadzaliśmy poza boiskiem, jak czysty, schludny wygląd i ubiór, czystość w pokojach, punktualność oraz dobre i życzliwe zachowanie względem rówieśników 😉

 

?Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy, ale… może to i dobrze? Odliczamy już dni do kolejnego obozu i półkolonii, które zorganizujemy już w styczniu, a wszystkich chętnych już teraz zapraszamy do kontaktu i zapisów.. Liczba miejsc ogarniczona ! Czekamy na Was!  ?

Zapraszamy na naszą stronę na facebook’u. Znajduje się tam fotorelacja z obozu 🙂

https://www.facebook.com/pasjahajnowka/posts/2159453647630782

 

Opublikowano