logo

Orlik

26 Mar 2019

Turniej organizowany przez Pionier Brańsk

W niedzielę 24 marca wzięliśmy udział w turnieju organizowanym przez Pionier Brańsk 😉 Wystąpiło w nim 7 drużyn: – Brylant Bielsk Podlaski – Korona Dobrzyniewo – MOSP Białystok – Pasja Hajnówka – Pionier Brańsk – UKS Perlejewo – Pro Salutem Białystok, graliśmy systemem każdy z każdym, a na zakończenie turnieju wybierany był najlepszy zawodnik każdej drużyny, oraz najlepszy strzelec, bramkarz i zawodnik turnieju. Co prawda już drugi tydzień trenujemy na podwórku, ale każdy turniej jest okazją do zdrowej rywalizacji, do rozegrania […]

14 Mar 2019

Turniej 2009r – Hala Zwycięstwa

W niedzielę (10.03) wybraliśmy się do Białegostoku, a dokładniej na Halę Zwycięstwa. Na tym turnieju wystąpiło 10 drużyn, byliśmy podzieleni na dwie grupy i rozgrywaliśmy tylko mecze w grupach. Chłopcy mogli pochwalić się licznymi akcjami drużynowymi, ale również pięknymi indywidualnymi, które kończyły się fantastycznymi golami ⚽️⚽️Nie zabrakło ambicji i determinacji u żadnego z zawodników, mimo, że mieliśmy w swoim składzie chłopców z roczników 2010, 2011 oraz 2012?? Jesteśmy mile zaskoczeni 😉 Zapoznaliśmy się z kolejnymi zespołami, powstały nowe przyjaźnie, nie zabrakło również integracji […]

28 Lut 2019

Turniej w Dobrzyniewie – Orlicy 2009r.

Miła niedziela, przy której warto było pograć w piłkę 😉 W zastępstwie za APT „Brylant” Bielsk Podlaski (dziękujemy za propozycję) zagraliśmy na kolejnym turnieju, tydzień po tygodniu – a dla nas gry nigdy mało 😀 Oprócz nas, wystąpiły tam takie zespoły jak: – MOSP Białystok ✅ – Pro Salutem Białystok✅ – AP „Leśna” Białystok✅ – Promień Mońki✅ – Pionier Brańsk✅ – Korona Dobrzyniewo✅ Pierwszy nasz mecz to lekki falstart i przegrana z Mońkami, jednak od następnego meczu i remisu z Mospem Białystok wszystko […]

19 Lut 2019

Gry nigdy mało!

W niedzielę (17.02) swój turniej rozegrali również chłopcy urodzeni w 2009r 🙂 Wyruszyliśmy na turniej w składzie 1. Siemiacki Paweł 2. Siemieniuk Gabriel 3. Trusiewicz Gabriel 4. Jakoniuk Tomasz 5. Surel Gabriel 6. Ignaciuk Julian 7. Marcin Gutowski Wszystkie drużyny były podzielone na dwie grupy: Grupa A 1 UKS Perlejewo 2 Pionier Brańsk 3.Akademia Młodego Piłkarza Białystok 4 LUKS Lider Zabłudów II 5 Akademia Techniki II Białystok Grupa B 1 Brylant Bielsk Podlaski 2 Korona Dobrzyniewo 3 LUKS Lider Zabłudów 4 […]

12 Lut 2019

Bardzo piękny i emocjonujący weekend za nami! Ale po kolei …

Najpierw na turniej udała się nasza grupa zawodników urodzona w 2009r. W składzie: 1. Siemieniuk Gabriel 2. Jakoniuk Tomasz 3. Trusiewicz Gabriel 4. Kondratiuk Mateusz 5. Czerkaski Hubert 6. Czurak Nikodem 7. Panasiuk Krzysztof 8. Gutowski Marcin 9. Ignaciuk Julian Wybraliśmy się do Bielska Podlaskiego, na turniej organizowany przez tamtejszy Brylant. W grupie trafiliśmy na: – Akademię Techniki II – Orzeł Siemiatycze – Brylant Bielsk Podlaski II Zaczęliśmy dosyć ospale i pierwszy mecz mimo, że wygraliśmy 1:0 z przeciwnikiem z […]

17 Gru 2018

Piłkarski i bardzo wesoły weekend za nami

Nasi Orlicy z rocznika 2009, po rozegraniu dobrego turnieju w Zabłudowie i osiągnięciu 3 miejsca na podium, mieli okazję pójść za ciosem i pokazać, że stać ich na więcej i nie zawiedli ✅?✅? Pojechali oni do Białej Podlaskiej w składzie: 1. Siemiacki Paweł 2. Ignaciuk Julian 3. Jakoniuk Tomasz 4. Czurak Nikodem 5. Kondratiuk Mateusz 6. Trusiewicz Gabriel 7. Golonko Bartosz 8. Gutowski Mateusz 9 Kaczanowski Jakub 10. Surel Gabriel Pięć zwycięstw, jeden remis i jedna porażka, pozwoliły na zajęcie 2 […]

11 Gru 2018

Biała Podlaska 08.12.2018 (2009r. – Orlik)

Piłkarski i bardzo wesoły weekend za nami ?? 😉 Nasi Orlicy z rocznika 2009, po rozegraniu dobrego turnieju w Zabłudowie i osiągnięciu 3 miejsca na podium, mieli okazję pójść za ciosem i pokazać, że stać ich na więcej i nie zawiedli ✅?✅? Pojechali oni do Białej Podlaskiej w składzie: 1. Siemiacki Paweł 2. Ignaciuk Julian 3. Jakoniuk Tomasz 4. Czurak Nikodem 5. Kondratiuk Mateusz 6. Trusiewicz Gabriel 7. Golonko Bartosz 8. Gutowski Mateusz 9 Kaczanowski Jakub 10. Surel Gabriel Pięć zwycięstw, jeden remis […]

06 Gru 2018

Turnieje, turnieje (Orlicy – 2009r.)

Na rozgrzewkę nasi Orlicy, pojechali do Siemiatycz (25.11) rozegrali tam 7 spotkań, każde po 12 minut, a więc gry było naprawdę sporo! ???? Co prawda, ani styl (jedna wygrana i dwa remisy) ani miejsce zajęte (8) nie zachwycało,? czuliśmy, że były to drużyny lepsze od nas,? jednak bywały i mecze, które mogliśmy wygrać,? a graliśmy tam z takimi drużynami jak: Brylant Bielsk Podlaski, Orzeł Siemiatycze, Top54 Biała Podlaska, Dezerter Siedlce, Jutrzenka Cegłów, Semp Pogoń Sieldce, Ruch Wysokie Mazowieckie,✅✅✅✅ Natomiast już tydzień później (02.12) było […]

22 Lis 2018

Nasze Orliki z rocznika 2009r, wykorzystują każdy moment na dodatkowy trening

⚽?⚽?⚽?⚽?⚽?⚽?⚽?⚽? Nasze Orliki z rocznika 2009r, wykorzystują każdy moment na dodatkowy trening 😉 W sobotę (10.11) rozegrały cenny sparing z drużyną MOSiR Bielsk Podlaski – rocznik 2010, a w czwartek (15.11) zagrali z Klub Sportowy Puszcza Hajnówka – rocznik 2008. Padło mnóstwo bramek, wyciągniętych zostało bardzo dużo wniosków, ale przede wszystkim każdy rozegrał sporo dodatkowych minut ?? Dziękujemy drużynom, z którymi mogliśmy zagrać ⚠️⚠️ Wczoraj wzięli oni udział w treningu pokazowym na trampolinach,???? a już w najbliższą niedzielę czeka wyjazd na turniej do Siemiatycz (25.11) – za drużynę Orlików trzymamy […]

27 Paź 2018

Turnieju w Białej Podlaskiej

Jest nam miło poinformować, że dostaliśmy już pełny harmonogram odnośnie turnieju w Białej Podlaskiej, w której zagrają nasze dwie drużyny: – 2009r (08.12) – 2010r (15.12) Zagramy tam z takimi drużynami jak:  – AT Champion Biała Podlaska – KKS Orzeł Siemiatycze – AP TOP 54 BIAŁA PODLASKA – Akademia Footbolisty Głusk – Vrotcovia Lublin – Kosovia Kosów Lacki – Naprzód Skórzec – AP Junior Białystok Pełny opis turnieju rodzice znajdą w naszym dzienniku elektronicznym – www.protrainup3.com Wszystkim zawodnikom życzymy zdrowia i […]